سوالات متداول کاربران جایزه بارون

فهرستی از پرسش هایی که احتمال دارد برای کاربران پیش بیاید در این صفحه آماده کرده ایم، چنانچه احساس می کنید سوال دیگری دارید از طریق فرم تماس با ما برای ما ارسال نمایید.


  بله، ثبت نام در کلیه مسابقات سایت جایزه بارون کاملا رایگان است.
  خیر،هر کاربر می تواند در تمامی مسابقات و چالش های سایت جایزه بارون شرکت کند. هر کاربر فقط یکبار می تواند در یک مسابقه شرکت کند.
  در جزییات هر مسابقه، زمان اعلام اسامی برنده شدگان آن مسابقه درج شده است. و می توانید نتایج قرعه کشی را از منوی بالای سایت گزینه «نتایج» مشاهده نمایید.
  زمان شروع و پایان هر مسابقه در جزییات آن درج شده است. برای مشاهده لیست مسابقات می توانید از منوی بالای سایت روی گزینه «مسابقات» کلیک نمایید.
  اولین گام، عضویت رایگان در سایت است. برای عضویت در سایت باید از منوی بالای سایت روی گزینه «عضویت» کلیک نموده و فرم مربوطه را تکمیل نمایید.
  خیر، فقط یکبار کافی است. یکبار که عضو شدید با همان نام کاربری و رمز عبور از منوی «ورود» می توانید وارد محیط کاربری خود شوید.
  نام کاربری یک کلمه دلخواه است که می تواند نام،نام خانوادگی،نام مستعار،یک کلمه خاص و یا هرچیز دیگری باشد. برای مثال اگر نام یک شخصی علی باشد بطور مثال می تواند نام کاربری ali،ali123،ali445 و غیره را وارد کند.
  در قسمت عضویت ایمیل اختیاری است، می توانید آن را خالی رها کنید.
  اگر توجه کنید، در هر سری که صفحه را باز می کنید، یک عدد بصورت تصادفی در کادر صورتی رنگ به رنگ آبی نشان داده می شود، شما آن را باید در کادر زیر کدامنیتی وارد کنید و سپس روی دکمه ورود کلیک نمایید.
  هر مسابقه دارای جوایز خاص خودش را دارد، جهت اطلاع از جوایز هر مسابقه می توانید از منوی بالا روی گزینه مسابقات کلیک نموده و سپس روی دکمه «جزییات» روبروی هر یک از مسابقات کلیک کنید. پس از اینکه وارد صفحه جزییات مسابقه شدید، در پایین صفحه جوایز مسابقه مشخص شده اند.
  پس از اینکه نتایج اعلام شد، یک پیام در محیط کاربری شما نشان داده می شود. در این پیام از شما خواسته می شود که شماره حساب خود را جهت واریز نقدی مبلغ جایزه درج کنید و یا آدرستان را جهت ارسال جایزه(تندیس شرکت در مسابقه،هدایا و غیره) ارسال نمایید.
  در هر ماه، یکسری مسابقه برگزار می شود که بر مبنای امتیاز می باشد. به عبارتی شما قبول می کنید که در ازای کسر یک مقدار از امتیازات در آن مسابقات شرکت کنید. بزرگی جایزه های مسابقه بستگی به مقدار امتیاز دارد.